Рейтинг серверов World Of Warcraft

UAWoW ForumИнформацияВопросы и ответы

Ответить в данную темуНачать новую тему
> т2
Mixa123

Новичок
*
сообщение 22.12.2013, 20:45
Сообщение #1
Наскількі я розумію то тепер можна безпокаранно іти і сливати т2 ... мда....
(http://forum.uawow.com/index.php?showtopic=41791&pid=457333&st=0&#entry457333)

Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение

+Цитировать сообщение
Последние 1 пользователей, поблагодарившие Mixa123 за это сообщение:
f0b0s
Enmz

Новичок
*
сообщение 22.12.2013, 22:04
Сообщение #2
Сам не пойму, как это могло случится на сервере такого уровня.

!
Запрет на ответ в темах до: 8.3.2014, 1:39

+Цитировать сообщение
Последние 5 пользователей, поблагодарившие Enmz за это сообщение:
heartsore, Ta4to_super, Vulvulator, Ximka, Седан
Heiter

Пользователь
сообщение 23.12.2013, 4:05
Сообщение #3
Где Анадор собсно?

+Цитировать сообщение
heartsore

Герой
сообщение 23.12.2013, 12:06
Сообщение #4
А я вам говорил,что будет у них Т2
Анадор уволен.

+Цитировать сообщение
Последние 1 пользователей, поблагодарившие heartsore за это сообщение:
Woodi
Rowenn

Герой
сообщение 23.12.2013, 14:40
Сообщение #5
Надо будит не поленится, себе перед переносом насливать =)

+Цитировать сообщение
Mixa123

Новичок
*
сообщение 31.12.2013, 22:02
Сообщение #6
ем... так чому їх не банять?

+Цитировать сообщение
cross11

Новичок
*
сообщение 31.12.2013, 22:03
Сообщение #7
Цитата(Mixa123 @ 31.12.2013, 22:02) *
ем... так чому їх не банять?

Новый год же. Некогда.

+Цитировать сообщение
Major Berg

Новичок
*
сообщение 1.1.2014, 11:38
Сообщение #8
Я за бан створювачів даних тем вони засланці з інших серверів сприяють бану гравців щоб вони переходили на інші сарвера ну скажіть яка шлю буде сидіти в ме і палити всі сліви це тільки завідна гнила людина я нікого незахищаю я просто ПРОТИ БАНІВ ви самі заганяєте ними в прірву схаменіця!!!!!!!!!!!!

+Цитировать сообщение
f0b0s

VIP
сообщение 1.1.2014, 15:22
Сообщение #9
Цитата(Major Berg @ 1.1.2014, 11:38) *
Я за бан створювачів даних тем вони засланці з інших серверів сприяють бану гравців щоб вони переходили на інші сарвера ну скажіть яка шлю буде сидіти в ме і палити всі сліви це тільки завідна гнила людина я нікого незахищаю я просто ПРОТИ БАНІВ ви самі заганяєте ними в прірву схаменіця!!!!!!!!!!!!

Підозрюю, ти теж переливав(

+Цитировать сообщение
Последние 5 пользователей, поблагодарившие f0b0s за это сообщение:
DrunkMage, Heiter, lolpanic, Spaner, Седан
Major Berg

Новичок
*
сообщение 1.1.2014, 18:35
Сообщение #10
Цитата(f0b0s @ 1.1.2014, 15:22) *
Підозрюю, ти теж переливав(

це легко перевірити прошу здивуй мене

+Цитировать сообщение
Mixa123

Новичок
*
сообщение 2.1.2014, 16:01
Сообщение #11
Цитата(Major Berg @ 1.1.2014, 11:38) *

я граю тількі на цьом серві, просто несправедливо коли ось таким спосібом беруть т2...

+Цитировать сообщение
Major Berg

Новичок
*
сообщение 2.1.2014, 18:54
Сообщение #12
Цитата(Mixa123 @ 2.1.2014, 16:01) *
я граю тількі на цьом серві, просто несправедливо коли ось таким спосібом беруть т2...

Я також граю на цьому сервері і мені прикро що гравці нехочуть апати левели чи робити ачіви вони хочуть щоб банили інших гравців цеж абсурд можна придумати якусь іншу міру наказаня адміністрація взагалі недумає головою вони банять з задоволеням і недумають що гравців яких вони забанили банять вони більше неповернуться сюди хотя їм взагалі всеодно тому що вони завжди праві вони тільки хизуються в темі як болить голова як вони бухають це вних як сказати ціль життя вони думають це круто хизуватися я некажу щоя небухаю але це вов сервер а не клуб анонімних ну ви поняли """""" та незмогою щось змінити кажуть немає адмінів та гм які можуть слідкувати за процесом гри так їх немає а скільки пропозицій було проігноровано людей які розуміють та моглиб допомогти з модеруванням програмуваням та фіксом різних багів їх просто ігнорували та вони пішли допомагати іншим проектам цей концерватизм просто вбиває я бачу байдужість адмінів до проблем гравців сам на цьому переконався вони банять банити так прекрасно та цікаво можна просто садити в тюрму гравців але цеж працювати треба а забанити так легко та корисно так я вгадав я ніколи не переливав вмене рейт навіть більше 1100 небуло так як я неможу проти фул а8 щось зробити напевно я просто вата! та мене це нехвилює є ще багато чим занятися що я вмію робити
А ПЕРЕЛИВАЮТЬ тому що ніхто за ними неслідкує так а навіщо краще просто банити тих на кого жалуюця так простіше я бачу що дійсно на проект забили болта я граю тут уже 4 роки такий бардак я ще небачив просто жалко що проект гниє з середини
АВТОР ТЕМИ молодець хоть якось намагається навести порядок але бан це невихід
f0b0s ти там подивися чи я переливав ато твоє 6 відчуття тебеж ніколи непідводило

Сообщение отредактировал Major Berg - 2.1.2014, 19:09

+Цитировать сообщение
BaDoC

Форумчанин
сообщение 3.1.2014, 1:38
Сообщение #13
Цитата(Major Berg @ 2.1.2014, 19:54) *
Я також граю на цьому сервері і мені прикро що гравці нехочуть апати левели чи робити ачіви вони хочуть щоб банили інших гравців цеж абсурд можна придумати якусь іншу міру наказаня адміністрація взагалі недумає головою вони банять з задоволеням і недумають що гравців яких вони забанили банять вони більше неповернуться сюди хотя їм взагалі всеодно тому що вони завжди праві вони тільки хизуються в темі як болить голова як вони бухають це вних як сказати ціль життя вони думають це круто хизуватися я некажу щоя небухаю але це вов сервер а не клуб анонімних ну ви поняли """""" та незмогою щось змінити кажуть немає адмінів та гм які можуть слідкувати за процесом гри так їх немає а скільки пропозицій було проігноровано людей які розуміють та моглиб допомогти з модеруванням програмуваням та фіксом різних багів їх просто ігнорували та вони пішли допомагати іншим проектам цей концерватизм просто вбиває я бачу байдужість адмінів до проблем гравців сам на цьому переконався вони банять банити так прекрасно та цікаво можна просто садити в тюрму гравців але цеж працювати треба а забанити так легко та корисно так я вгадав я ніколи не переливав вмене рейт навіть більше 1100 небуло так як я неможу проти фул а8 щось зробити напевно я просто вата! та мене це нехвилює є ще багато чим занятися що я вмію робити
А ПЕРЕЛИВАЮТЬ тому що ніхто за ними неслідкує так а навіщо краще просто банити тих на кого жалуюця так простіше я бачу що дійсно на проект забили болта я граю тут уже 4 роки такий бардак я ще небачив просто жалко що проект гниє з середини
f0b0s ти там подивися чи я переливав ато твоє 6 відчуття тебеж ніколи непідводило

Перечитай на досуге.

+Цитировать сообщение
Последние 1 пользователей, поблагодарившие BaDoC за это сообщение:
f0b0s
Major Berg

Новичок
*
сообщение 3.1.2014, 11:23
Сообщение #14
Цитата(BaDoC @ 3.1.2014, 1:38) *
Перечитай на досуге.

Дякую.

Сообщение отредактировал Major Berg - 3.1.2014, 11:30

+Цитировать сообщение
Mixa123

Новичок
*
сообщение 3.1.2014, 14:32
Сообщение #15
Цитата(Major Berg @ 2.1.2014, 18:54) *

А який може бути вихід крім бану?

+Цитировать сообщение
Major Berg

Новичок
*
сообщение 3.1.2014, 14:46
Сообщение #16
Цитата(Mixa123 @ 3.1.2014, 14:32) *
А який може бути вихід крім бану?

Бан, то дуже радикально, для прикладу можна посадити під арешт, тобто заходити він може, а сидить наприклад у в'язниці (певний термін - який залежить від важкості проступку, але не назавжди), або ходить духом, а реснутись не може і т.д. Суть у тому, щоб не відрізати шлях від серверу, а давати шанс виправитися.

+Цитировать сообщение
f0b0s

VIP
сообщение 3.1.2014, 14:49
Сообщение #17
Major Berg, ти сам розумієш, що пишеш? Тобто, якщо нікого не банити, усі будуть переливати, гонка перетвориться на те, хто швидше зуміє налити. Дуже цікаво стане грати. На БГ з чітерами особливо. Сервер таким чином за тиждень скотиться в гівно. Хаос ніколи не приводив до чогось доброго. І більше не пиши стіни тексту без ком.

+Цитировать сообщение
Брэнд

Старожил
сообщение 3.1.2014, 14:52
Сообщение #18
Цитата(f0b0s @ 3.1.2014, 14:49) *
Дуже цікаво стане грати.
Вообще говоря, да. Плюс скилл прокачивается. Ведь "лучшее оружие" != "лучшее владение оружием".

+Цитировать сообщение
Последние 1 пользователей, поблагодарившие Брэнд за это сообщение:
DrunkMage
Major Berg

Новичок
*
сообщение 3.1.2014, 15:11
Сообщение #19
Major Berg, ти сам розумієш, що пишеш? Тобто, якщо нікого не банити, усі будуть переливати, гонка перетвориться на те, хто швидше зуміє налити. Дуже цікаво стане грати. На БГ з чітерами особливо. Сервер таким чином за тиждень скотиться в гівно. Хаос ніколи не приводив до чогось доброго. І більше не пиши стіни тексту без ком.

Пост вище напевно залишився не прочитаним..., бан назавжди це все-одно що смертельний вирок за якусь провину, якщо всіх розстріляти, то хто ж буде грати тут..., потрібно застосовувати м'якіші методи, описані вище. На цьому відкланяюсь, бо бачу що дана тема перетворюється на неконструктивне закидування фактів.

+Цитировать сообщение
Rowenn

Герой
сообщение 3.1.2014, 15:31
Сообщение #20
Сервер таким чином за тиждень скотиться в гівно.

Що, що вибачте?, а де він зараз? ну добре, якщо не в самому лайні, то поряд з С/у 100%.
Не знаю як інші, але я на БГ не дивлюсь хто як вдягнений ( хіба що візуально красивий сет, чи ні ).
Взагалі нормальному гравцеві який полюбляє БГ, всерівно кого вбивати рака без т2 , чи рака з налитим т2.
В основном за перелив ниють тільки ті хто сам рак, просто виправдовують кривизну своих рук тим що опонент з налитими речами.
Хаос ніколи не приводив до чогось доброго.

Назар, ну ти ж вроді і ГМ, повинен розумітися на механіці гри, тим більше в такий час на сервері. Який хаос?

Мені продовжити, чи ти сам зможеш скласти ланцюг подій і до чого вони приведуть в обоїх випадках?

+Цитировать сообщение
Последние 4 пользователей, поблагодарившие Rowenn за это сообщение:
DrunkMage, Heiter, Major Berg, КотЭ под наркотЭ

Ответить в данную темуНачать новую тему